Close

pknl@Zd8qk

PechaKucha Night Leiden #3

7 februari 2013 @ Nieuwe Energie Line-up & Presentaties Maayke Schuytema – beeldend kunstenaar www.maayke.nl Janjoost Jullens – art-director en veel meer www.julstar.nl Heiko Bertram – fotograaf www.heikobertram.nl Inge Reisberman – beelden kunstenaar www.ingereisberman.nl Maya van der Steenhoven – directeur Energiek Leiden www.energiekleiden.nl Maarten Hunnik – kunstenaar www.abetterplace.io Boele Ytsma – planteneter www.deplanteneter.nl Andor Kranenburg – fotograaf www.andorkranenburg.eu […]

Read More

PechaKucha Night Leiden #2

18 oktober 2002 @ Nieuwe Energie Line-up & Presentaties Lisa van der Heijden Matthias van Veelen Corneel van Rijn – Boerderij Buitenverwachting Erik Flikkenschild – www.flikkenschild.nl Joyce Langenacker Iris Vos Paul Bouter – www.deboska.nl Als er een presentatie beschikbaar is, kun je deze terugkijken op ons YouTube kanaal. Foto impressie Hieronder kun je de foto’s […]

Read More

PechaKucha Night Leiden #1

@ Haagweg 4 Line-up & Presentaties Job Joris en Marieke – www.jobjorismarieke.nl Johan Scherft – www.johanscherft.nl Martijn Brouns – www.frommees.com Sanne Fennema – http://cafecorrect.nl/ Jan Willem ter Steege – www.popmaentersteege.nl Stefanie Klompenhouwer – www.roztau.com Allart Lakke – www.allartlakke.nl Als er een presentatie beschikbaar is, kun je deze terugkijken op ons YouTube kanaal. Foto impressie Hieronder kun je de foto’s van deze editie […]

Read More